zespół taneczny perełki

514 367 439, Gdańsk, Polska

Oferta

Zespół tworzą dwie grupy: młodsza oraz starsza. Są to dziewczyny w wieku do 5 do 21 lat.

Tancerki uświetniają uroczystości gminne i wojewódzkie. Występy każdorazowo wzbudzają podziw i na długo pozostają w pamięci. Młode tancerki miały możliwość zaprezentowania się na wielkich scenach: Opery Bałtyckiej, Teatru Miniatura, Teatru Muzycznego, Teatru Miejskiego w Gdyni, Pałacu Opatów w Gdańsku, brały udział w Międzynarodowym Konkursie Tańca w Kielcach jak i podczas Jarmarku Świętego Dominika. Zespół reprezentował powiat kartuski  w Zakopanem, Łowiczu oraz podczas Festiwalu Bajki w Świdnicy. Występy Perełek oglądano również poza granicami Naszego Kraju. Perełki reprezentowały gminę Żukowo na uroczystości z okazji 5- lecia współpracy gmin, Wendelstein w Niemczech jak również na Festiwalu Folklorystycznym W Saint- Junien we Francji. 


Zespół Perełki może poszczycić się bardzo bogatym repertuarem. Są to między innymi: taniec irlandzki, indyjski, hiszpański, rosyjski, arabski, cygański, rosyjski, grecki, indyjski, marynarski, country, nowoczesny, afrykański, kaszubski, włoski, cha-cha, tango, polka, walc angielski oraz wiele barwnych miniatur i inscenizacji tanecznych. 


Zajęcia odbywają się dwa razy w tygodniu: wtorki oraz czwartki. Młodsza grupa od godziny 16 do 17. Natomiast grupa starsza od 17-18:30. Niedługo ruszają również próby w soboty!

Koszt miesięczny uczestnictwa wynosi zaledwie 10 zł! 

Grafik

Cennik

Prowadzący

Profil

Grafik Wydarzeń

Zapisy

Masz pytanie?

zespół taneczny perełki
514 367 439
perelki@perelki.org, ZSPGiSP w Leźnie Lipowa, Gdańsk, Polska