zahra dance studio

+48 607 871 841, Warszawa, Polska

Oferta

Mamy przyjemność zaprosić wszystkie miłośniczki tańca na kolejny, piąty rok zajęć tańca brzucha z instruktorkami tworzącymi zespół ZAHRA.Lekcje rozpoczynamy od września 2010 w nowych lokalizacjach, godzinach i na wszystkich poziomach zaawansowania.(w Warszawie) Zajęcia będą obejmowały naukę techniki, choreografii i tańca z rekwizytami. Instruktorkami są znane i lubiane tancerki, pod których okiem będzecie mogły rozwijać umiejętności na wyższych poziomach zaawansowania lub rozpocząć przygodę z tańcem brzucha w grupach początkujących.


Modern Belly Dance (z Majsun)- Na zajęcia zapraszam wszystkie Panie chcące w tanecznej atmosferze zachwycić się swoją kobiecością i na nowo odkryć swoje piękno. Przy orientalnych rytmach nauczymy się podstawowych figur belly-dance, które połączymy w wesołe choreografie. Zapraszam zarówno Panie, które nie miały nigdy okazji wkroczyć w ten zaczarowany świat orientu, ale także i te, które znają podstawy.


Belly Dance /średnio zaawansowany+ zaawansowany/(z Amani) - Zajęcia, które poprowadzę mają na celu zdobycie umiejętności łączenia ruchów, i wykorzystanie ozdobników w tańcu, nadających mu lekkości i zmysłowości. Będziemy ćwiczyć właściwą izolacją ciała, technikę wykonywania poszczególnych elementów, layering (nakładanie na siebie figur), łączenie ruchów oraz różne kombinacjami shimmy. W programie nie zabraknie porywającego i dynamicznego drum solo na bazie znanych i najczęściej występująch rytmów we współczesnej muzyce do tańca brzucha: belledi, malfuf, chiftitell, maksum, ajub. W krótkich choreografiach będziecie mogły przećwiczyć poznane kombinacje figur, kroków i drżeń. Na moje zajęcia zapraszam Panie, które mają za sobą rok nauki.Grupa Techniczna Bellydance /Średniozaawansowana i zaawansowana/ (z Sowillo) - Celem zajęć będzie poprawianie jakości i stabilności ruchu tanecznego, kształtowanie gracji i uzyskanie swobody tanecznej. Zapraszamy zarówno ambitne adeptki tańca brzucha (po 2 latach nauki) jak i tancerki, które postawiły już swoje pierwsze kroki na scenie i pragną popracować nad formą fizyczną, sprawnością oraz estetyką swojego ciała w ruchu. Jak zwykle duży nacisk położony zostanie na ekspresję, postawę i ...uśmiech :-). Pracować będziemy nad arabeskami i obrotami opierając się na stylu andaluzyjskim (orientalny mauretański taniec dworski). W programie będą również kombinacje typowych figur bellydancowych z wykorzystaniem layeringu (nakładaniu co najmniej 2, częściej 3,4 figur tanecznych jednocześnie). Swobodę taneczną trenować będziemy na bazie choreografii fuzyjnej z woalem. Choreografia będzie okazją aby wypróbować trenowane na zajęciach umiejętności swobodnego przemieszczania się w przestrzeni scenicznej i aby po prostu „pofrunąć na scenie” ;-) Naszym celem jest przeobrażenie się w piękne boginie tańca.Pop Belly Dance (z Moran) - Na moich zajęciach z tańca orientalnego, poza podstawowymi technikami i sekwencjami, będą Panie mogły znaleźć nowoczesne elementy charakterystyczne dla tańców popularnych i użyteczne kombinacje, które z pewnością przywiodą na myśl nie jeden wieczór przy muzyce 1001 nocy. Zajecia inspirowane są różnymi odmianami tańca orientalnego, odmian fuzyjnych, oraz videoclip dance przy żywiołowej nowoczesnej muzyce.Belly Dance Klasyczny ( z Maishą) - Zajęcia z tańca orientalnego obejmujące podstawy tego stylu. Uczestniczki nauczą się właściwej postawy oraz podstawowych ruchów i kombinacji, by w końcu zatańczyć swój pierwszy układ, który dla każdej miłośniczki tańca orientalnego zawsze jest niezapomnianym przeżyciem. Z czasem pojawią się na zajęciach rekwizyty, takie jak woal, assaya czy wachlarz. Przy dźwiękach orientalnych rytmów, każda kobieta przeobrazi się w arabską księżniczkę


Oraz


Samba brazylijska -  solo (z Moran) - Na zajęciach wszystkie Panie będą miały szanse poczuć się, jak na dalekich wakacjach pod palmą przy plaży Copacabana w Rio de Janeiro. Podczas lekcji będziemy mieć szansę pobawić się razem w rytmach radosnej samby reggae, przemierzyć stan Bahia przy muzyce Axe a na koniec złożyć wizytę na sambodromie w Rio i zatańczyć do rytmu prawdziwej batucady. Zapraszamy Panie w każdym wieku.

Grafik

Cennik

Prowadzący

Profil

Grafik Wydarzeń

Zapisy

Masz pytanie?

zahra dance studio
+48 607 871 841
studio@belly-dance.pl, Warszawa, Polska