wesoła szkoła tańca

, Warszawa, Polska

Oferta

Wesoła Szkoła Tańca w Warszawie to nowy projekt, który rusza jesienią 2014 roku. Nasza szkoła będzie alternatywą dla tradycyjnych szkół tańca.

Jeśli:
- chcesz nauczyć się tańczyć, ale nie masz odwagi pójść na zajęcia do normalnych szkół tańca;
- byłeś już w jakieś szkole tańca, ale Ci się nie podobało;
- chcesz czerpać z tańca wyłącznie przyjemność, a nie stresować się w trakcie nauki;
- pragniesz nauczyć się niezwykle łatwego tańca w parach, który nadaje się idealnie na dyskoteki, prywatki i wesela;
to zapraszamy na naszej zajęcia.

Najważniejszym celem Wesołej Szkoły Tańca będzie sprawienie, aby zajęcia były bezstresowe i zapewniały wszystkim uczestnikom doskonałą zabawę i frajdę. Dlatego na zajęciach obowiązywać będzie zakaz krytykowania i wytykania błędów kursantów. Zamiast dążenia do perfekcyjnego wykonywania figur tanecznych, uczestnicy skupiać się będą na takim ich wykonywaniu, aby czerpać z tego maksimum przyjemności. Ponadto jeśli komuś jakaś figura nie będzie odpowiadała (bo będzie za trudna, albo mu się nie spodoba), to będzie mógł jej po prostu nie ćwiczyć.

Nasze zajęcia będą ponadto prowadzone na wesoło, z dużą porcją humoru.

Dodatkowym celem naszej szkoły będzie pomaganie uczestnikom w nawiązywaniu nowych znajomości. Dlatego na zajęciach obowiązywać będzie zasada, że co chwilę będzie następowała zmiana partnera. Dzięki temu każdy będzie miał możliwość poznania wielu innych osób na kursie. Zmiana partnerów wyeliminuje też problem z brakiem partnera do tańczenia, dlatego na kurs można będzie przyjść w pojedynkę.

Na zajęciach będziemy uczyć łatwych tańców. Na początek zaproponujemy modern jive, który jest niezwykle prostym tańcem do nauczenia. Więcej o zaletach tego tańca przeczytasz w zakładce modern jive.

Dodatkowo nasza szkoła będzie organizować wspólne wypady na dyskoteki. Dzięki temu uczestnicy naszych zajęć będą mogli tańczyć na dyskotece ze znanymi już sobie osobami, które umieją ten sam taniec.

W początkowym okresie nasz projekt będzie miał charakter niekomercyjny, dlatego uczestnicy będą pokrywać tylko koszty wynajęcia sali. Dzięki temu koszt udziału w jednych zajęciach wyniesie kilka złotych.

Zajęcia planujemy rozpocząć jesienią 2014 roku. Dokładny termin ich rozpoczęcia będzie zależał od liczby chętnych.


Grafik

Cennik

Prowadzący

Profil

Grafik Wydarzeń

Zapisy

Masz pytanie?

wesoła szkoła tańca

tance@wesolaszkolatanca.pl, Żurawia 6/12, Warszawa, Polska