art dance complex

790 292 467, Warszawa, Polska

Oferta

Art Dance Complex to miejsce tworzone dla tancerzy. Miejsce, w którym taniec jest najwyższą wartością. 

Studio tańca powstało w 2011 roku, z inicjatywy Michała Paczuskiego, wybitnego tancerza i choreografa. Kształci głównie w takich technikach jak: jazz oraz modern. Nie brakuje jednak zajęć street dancehip hopnew age i house, prowadzonych na równie wysokim poziomie. Studio oferuje również lekcje dla dzieci już od 3 roku życia, które mają do wyboru tradycyjne grupy taneczne (zajęcia 2 razy w tygodniu po 1 godzinie) lub „Akademię Pasji”, w której każdego dnia poprzez zabawę uczą się tańca, rytmiki, języków, rysunku a także liczenia, pisania i czytania. Podczas nauki najmłodszych prowadzone są zajęcia dla rodziców. O swoje zdrowie mogą zadbać również seniorzy, dla których studio przygotowało takie zajęcia jak pilates czy zdrowy kręgosłup.

 Szkoła daje możliwość udziału w lekcjach otwartych jak również pracy w zespołach. Te ostatnie mają na swoim koncie liczne sukcesy. Dzięki pasji oraz ciężkiej pracy, tancerze Art Dance Complex zajmują najwyższe miejsce na zawodach rangi krajowej, orazreprezentują Polskę na Mistrzostwach Świata. Kadra instruktorów to znakomici tancerze i choreografowie, wśród których znajdziemy uczestników i finalistów programów rozrywkowych takich jak: You Can Dance Po Prostu Tańcz czy Got To Dance Tylko Taniec, absolwentów szkół baletowych oraz wyższych akademii o kierunkach taneczno-choreograficznych. 

Od chwili powstania studio nieustannie się rozwija. Jednak cały czas taniec, współpraca i przyjaźń tworzą niezwykłą atmosferę tego miejsca.


Grafik

Cennik

Prowadzący

Profil

Grafik Wydarzeń

Zapisy

Masz pytanie?

art dance complex
790 292 467
, Przasnyska 6b, Warszawa, Polska