alapadma

502 583 959, Warszawa, Polska

Oferta

Szkoła powstała specjalnie dla osób, dla których taniec indyjski jest pasją i które chciałyby zgłębić jego tajniki oraz jednocześnie nauczyć się więcej o sobie.

Zajęcia prowadzone są w kameralnych warunkach. Aby zajęcia się odbywały w grupie musi byc minimum 5 osób, ale nie przyjmujemy więcej niż 12 osób.

Dzięki temu kontakt z instruktorem jest bliski i możliwe jest wyjaśnianie technik i kroków tak, aby każda osoba miała szansę pełnego zrozumienia ruchu. Nacisk kładziony jest na przekazanie wiedzy o tańcu i ruchu. Ważniejsze jest dla nas, to aby  uczestnicy poznali nie tylko choreografię, ale przede wszystkim nauczyli się poruszać i zdobyli świadomość swojego ciała, gestów i mimiki.

Zajęcia dostosowane są do poziomu grupy, stąd na grupach początkujących więcej jest techniki i wyjaśniania sedna ruchu, a choreografie są oparte na elementach rozwijających głównie koordynację.

Zajęcia prowadzone przez młodsze instruktorki przeprowadzane są w konsultacji z Magdą Niernsee, która bedzie w tych grupach przeprowadzała zajęcia z mimiki i częściowo z techniki.

Rok szkolny zakończony będzie koncertem końcowym w sali widowiskowej na scenie z udziałem zaproszonej publiczności.

Zapisy do grup przeprowadzają osoby związane z tańcem indyjskim (Magda Niernsee i Joanna Kapica, tancerka zespołu ALAPADMA), potrafiące doradzić do jakiej grupy się zapisać.

 


Grafik

Cennik

Prowadzący

Profil

Grafik Wydarzeń

Zapisy

Masz pytanie?

alapadma
502 583 959
info@indiandance.pl, Warszawa, Polska