akademia tańca volt

(32) 273-90-43 / 881-625-557, Zabrze, Polska

Oferta

Akademia Tańca VOLT w Zabrzu mieści się w Sali Kombinatu Koksochemicznego na skrzyżowaniu ul. Pawliczka i Końcowej – kierunek z centrum na dzielnicę Zaborze.

Dysponujemy dwiema profesjonalnie wyposażonymi salami z lustrami, z których jedna pomieści 300 osób, a także przytulną poczekalnią dla rodziców oraz dużym parkingiem.


U NAS KAŻDY ZNAJDZIE COŚ DLA SIEBIE !

OTO ZAJĘCIA JAKIE PROWADZIMY:

GRUPA MINI MINI

Zajęcia tańca nowoczesnego dla dzieci w wieku przedszkolnym. Podczas zajęć dzieci polepszają koordynację ruchową, pracują nad sylwetką, gimnastykują się a jednocześnie uczą łatwych układów tanecznych, które chętnie prezentują na tanecznych pokazach.

W wieku 4 do 6 lat należy umożliwić dzieciom uczestnictwo w ruchu wszechstronnym. Charakterystyczna dla tego okresu jest zmienność zainteresowań. Dziecko nie jest w stanie utrzymać przez dłuższy czas uwagi na jednej czynności, dlatego zajęcia taneczne prowadzone są w charakterze zabawy a umowy z rodzicami podpisywane na krótszy czas.

BALET

Zasady starej szkoły baletowej w nowoczesnym studio. Sylwetka, gracja wdzięk nad tym wszystkim pracować będziemy na zajęciach. Tu po okiem instruktora każda dziewczynka stanie się prawdziwą baletnicą. Zajęcia dla dzieci od 4-10 roku zycia.

HIP-HOP STREET DANCE dla dzieci i młodzieży

Najmodniejsze obecnie style taneczne, które zobaczyć można w znanych programach telewizyjnych oraz teledyskach gwiazd. Style które królują w klubach na całym świecie.

Zajęcia tańca nowoczesnego dla dzieci to zajęcia oparte na stylach zbliżonych do disco i hip-hop. Układy taneczne są łatwiejsze i mniej zaawansowane niż dla grup starszych, odpowiednie dla wieku dzieci. Zajęcia te prowadzone na początku są w charakterze zabawy.

KURSY TAŃCA TOWARZYSKIEGO

Zajęcia skierowane dla osób, które chcą swobodnie poruszać się podczas tanecznych imprez. Na zajęciach pokazujemy Państwu podstawowe kroki do walca, tango, cha cha, samby i wielu innych, przypominamy rock&rolla a także najbardziej znane tańce użytkowe przydatne na każdej zabawie tanecznej.

PRZEDŚLUBNE LEKCJE TAŃCA

Osobom przygotowującym się do ślubu lub do innej ważnej uroczystości proponujemy pakiet lekcji indywidualnych na których przygotowujemy pierwszy taniec a także uczymy swobodnego poruszania się podczas tanecznych imprez. Lekcje udzielamy parom.

GRUPY HOBBY

Zaawansowani tancerze po kursach tańca towarzyskiego dołączają do grupy hobby, tu pod okiem trenera wprowadzamy technikę taneczną, uczymy trudniejszych choreografii ale także świetnie bawimy się na wspólnych tanecznych imprezach i wyjazdach szkoleniowych.

JAZZ

Styl tańca nowoczesnego, u którego podstaw leży balet. Rozwija koordynację, pozwala na wyrażenie drzemiących w nas emocji wykorzystując naturalne ruchy i możliwości ludzkiego ciała. Zapraszamy wszystkich pragnących odnaleźć swój własny, wewnętrzny rytm i tańcem wyrazić rozpierające go uczucia.

BREAKDANCE

Rodzaj tańca wymagający dobrych predyspozycji fizycznych, kondycji oraz wysokiego poczucia rytmu.

LATINO SOLO

Latino solo to gorące, niezwykle żywiołowe rytmy tańców latynoamerykańskich: samby, cha cha cha, rumby, jiva czy mambo. Zajęcia latino solo przede wszystkim skierowane są do pań, które bez partnera chcą poczuć klimat tańców i nauczyć się pięknego poruszania. Na zajęciach latino nie uczymy szczegółowej techniki tańca a raczej prowadzimy zajęcia w sposób zmuszający do ciągłego ruchu.

TANIEC ORIENTALNY

Jest to rodzaj tańca solowego, wykonywanego głównie, ale nie wyłącznie przez kobiety, popularnego na terenach Bliskiego Wschodu i Afryki Północnej Jego najważniejsze cechy to ruchy bioder, brzucha, biustu i ekspresyjne gesty rąk.

SEXY DANCE

Zajęcia taneczne dla kobiet. Nauka tzw. „kocich ruchów” połączenie ruchów z tańców latynoskich ,takich jak rumba, cha  cha, bachata, salsa i samba z elementami jazzu, tańca brzucha i innych.  Główny nacisk kładziony jest na seksowne ruchy bioder, klatki piersiowej, pracy rąk w tańcu, odpowiedniego stawiania kroków. Zajęcia mają na celu sprawienie że na każdej imprezie kobieta będzie błyszczała i zwracała na siebie uwagę. Oprócz tańca i kroków na zajęciach będziemy się uczyć gry aktorskiej – czyli „sztuki uwodzenia” - mowy ciała i siły spojrzenia.

VIDEOCLIP DANCING

Podziwiamy gwiazdy muzyki – nie tylko za wspaniałe głosy, ale także za ich imponujące umiejętności taneczne. Jedni chcieliby poruszać się jak perfekcyjny Timberlake. Innych porywa seksowny taniec Beyonce… I to jest właśnie videoclip dancing! Zajęcia oparte na choreografii z teledysków najbardziej znanych gwiazd muzyki pop.

DANCEHALL

Dancehall to taniec wywodzący się z Jamajki, powstały w latach 60. XX wieku na gruncie muzyki reggae i tradycyjnych jamajskich social-dances.
Dancehall to dynamiczny i żywy taniec uliczny, którego głównymi cechami jest płynność ruchów i bioder oraz tułowia. To taniec bardzo energetyzujący, zaliczany do grupy tańców hip-hop, ale oparty na zupełnie innym rytmie i krokach.

Grafik

Cennik

Prowadzący

Profil

Grafik Wydarzeń

Zapisy

Masz pytanie?

akademia tańca volt
(32) 273-90-43 / 881-625-557
biuro@volt-taniec.pl, Pawliczka 1, Zabrze, Polska