akademia tańca m&i sulewscy

(022) 654 34 35, Warszawa, Polska

Oferta

 

Założyciele:Założycielami Akademii Tańca są MonikaSołowiej-Sulewska oraz Ireneusz Sulewski. Karierętaneczną rozpoczęli w 1981 roku, przez latazdobywając wiedzę u najlepszych nauczycieli tańca naświecie. Zawodowa para taneczna. Posiadająnajwyższą klasę taneczną "S" w tańcachstandardowych i latynoamerykańskich.Zarówno dzięki założycielom Akademii, jak i profesjonalnej kadrze instruktorów, wielepar od kilku lat znajduje się w finale Mistrzostw Polski i zajmuje miejsca medalowe. Wśródabsolwentów Akademii Tańca znajduje się także wiele Gwiazd polskiego show biznesu,znanych z popularnych tanecznych programów telewizyjnych.Sukcesy Akademii Tańca to m.in.:Mistrzostwo Polski w kategorii Dance Show,Wicemistrzostwo Polski Par Zawodowych w tańcach latynoamerykańskich,kilkukrotne mistrzostwo Okręgu Warszawskiego,wielokrotne finały Mistrzostw Polski Par Zawodowych w tańcachlatynoamerykańskich,wielokrotne finały Mistrzostw Polski Par Amatorskich klasy tanecznej "S" w tańcachlatynoamerykańskich, i wiele innych.Historia Akademii:Szkoła funkcjonuje pod nazwą Akademia Tańca od 1999, jednakże jej historia powstaniasięga 1988 roku. Monika i Ireneusz zaczęli prowadzić wówczas własny klub tańcatowarzyskiego w Klubie Studenckim „STODOŁA” w Warszawie. Początkowo był to wyłącznieklub tańca turniejowego, wkrótce potem rozpoczęli nauczanie dzieci i kursy tańca dladorosłych. Rok 2000 był dla Akademii rokiem przełomowym. Sulewscy otworzyli własneprofesjonalne studio taneczne przy ul. Chłodnej 3 w Warszawie. Pod koniec 2003 roku,tancerze otworzyli kolejną filię Akademii w Pałacu Kultury i Nauki. Przeniesiona została tuczęść zajęć, a także poszerzono działalność o stałe imprezy taneczne. We wrześniu 2008 rokupowstało kolejne studio taneczne w Domu Słowa Polskiego przy ul. Miedzianej 11 wWarszawie.Akademia Tańca M&I Sulewskich proponuje lekcje tańca w niepowtarzalnej atmosferze.Nauka tańca odbywa się w trzech dogodnie położonych punktach Warszawy, w każdy dzieńtygodnia. Zajęcia prowadzone są indywidualnie i grupowo.

Założyciele:

Założycielami Akademii Tańca są Monika Sołowiej-Sulewska oraz Ireneusz Sulewski. Karierę taneczną rozpoczęli w 1981 roku, przez lata zdobywając wiedzę u najlepszych nauczycieli tańca na świecie. Zawodowa para taneczna. Posiadają najwyższą klasę taneczną "S" w tańcach standardowych i latynoamerykańskich. Zarówno dzięki założycielom Akademii, jak i profesjonalnej kadrze instruktorów, wiele par od kilku lat znajduje się w finale Mistrzostw Polski i zajmuje miejsca medalowe. Wśród absolwentów Akademii Tańca znajduje się także wiele Gwiazd polskiego show biznesu,znanych z popularnych tanecznych programów telewizyjnych.

Sukcesy Akademii Tańca to m.in.:

 • Mistrzostwo Polski w kategorii Dance Show,
 • Wicemistrzostwo Polski Par Zawodowych w tańcach latynoamerykańskich, 
 • kilkukrotne mistrzostwo Okręgu Warszawskiego,
 • wielokrotne finały Mistrzostw Polski Par Zawodowych w tańcachlatynoamerykańskich,
 • wielokrotne finały Mistrzostw Polski Par Amatorskich klasy tanecznej "S" w tańcach latynoamerykańskich,  
 • wiele innych.

Historia Akademii:

Szkoła funkcjonuje pod nazwą Akademia Tańca od 1999, jednakże jej historia powstania sięga 1988 roku. Monika i Ireneusz zaczęli prowadzić wówczas własny klub tańcatowarzyskiego w Klubie Studenckim „STODOŁA” w Warszawie. Początkowo był to wyłącznie klub tańca turniejowego, wkrótce potem rozpoczęli nauczanie dzieci i kursy tańca dla dorosłych. Rok 2000 był dla Akademii rokiem przełomowym. Sulewscy otworzyli własne profesjonalne studio taneczne przy ul. Chłodnej 3 w Warszawie. Pod koniec 2003 roku, tancerze otworzyli kolejną filię Akademii w Pałacu Kultury i Nauki. Przeniesiona została tu część zajęć, a także poszerzono działalność o stałe imprezy taneczne. We wrześniu 2008 roku powstało kolejne studio taneczne w Domu Słowa Polskiego przy ul. Miedzianej 11 w Warszawie. Akademia Tańca M&I Sulewskich proponuje lekcje tańca w niepowtarzalnej atmosferze. Nauka tańca odbywa się w trzech dogodnie położonych punktach Warszawy, w każdy dzień tygodnia. Zajęcia prowadzone są indywidualnie i grupowo.

 


 

Zakres działalności Akademii Tańca M&I Sulewscy:Kursy tańca towarzyskiegoKursy tańca dla narzeczonychKursy tańca dla studentówKursy tańca dla młodzieżyKursy tańców latynoamerykańskichKursy tanga argentyńskiegoLekcje indywidualneWczasy z tańcemNauka tańca dla dzieciSportowy Klub TańcaTaniec dla niepełnosprawnych

Zakres działalności Akademii Tańca M&I Sulewscy:

 • Kursy tańca towarzyskiego
 • Kursy tańca dla narzeczonych
 • Kursy tańca dla studentów
 • Kursy tańca dla młodzieży
 • Kursy tańców latynoamerykańskich
 • Kursy tanga argentyńskiego
 • Lekcje indywidualne
 • Wczasy z tańcem
 • Nauka tańca dla dzieci
 • Sportowy Klub Tańca 
 • Taniec dla niepełnosprawnych

 

Grafik

Cennik

Prowadzący

Profil

Grafik Wydarzeń

Zapisy

Masz pytanie?

akademia tańca m&i sulewscy
(022) 654 34 35
un