akademia tańca lublin

604 273 783, Lublin, Polska

Oferta

 

Akademia Tańca powstała w 2008 roku dzięki połączonym siłom i zajawaki do tańca Joanny Miłoszewicz i Piotra Czarneckiego- doświadczonych pedagogów, tancerzy i choreografów.W swojej ofercie mamy zajęcia dla dzieci od 6 roku życia, młodzieży oraz dorosłych, a szeroki wachlarz zajęć sprawi, że na pewno znajdziecie coś dla siebie.Doskonałe połączenie komunikacyjne, własny parking i dogodne godziny zajęć to nasze kolejne atuty!Oprócz nauki tańca organizujemy zabawy i bale karnawałowe, andrzejkowe, pokazy taneczne i inne imprezy okolicznościowe.Nie prowadzimy kursów tańca, w zamian oferujemy długoletnią edukację taneczną, bo tylko dzięki niej można poczuć prawdziwą radość z tańca. Zawsze można do nas dołączyć!Jesteśmy organizatorami mega warsztatów tanecznych, tematycznych kolonii dla dzieci i taneczno-sportowych obozów dla młodzieży i dorosłych.Z naszej inicjatywy co roku odbywa się WSCHODNIA STREFA TAŃCA-ogólnopolskie zawody street dance, na które już dziś zapraszamy!Organizujemy także ZIMOWĄ STREFĘ TAŃCA- tygodniowe warsztaty taneczne z zaproszonymi instruktorami i tancerzami z całej Polski, zawsze drugi tydzień ferii zimowych.Na co dzień w Akademii pracują dwie grupy reprezentacyjne: COOL KIDS oraz TheMontaŻ, które biorą udział w zawodach i pokazach tanecznych w Polsce. 

 

Akademia Tańca powstała w 2008 roku dzięki połączonym siłom i zajawaki do tańca Joanny Miłoszewicz i Piotra Czarneckiego- doświadczonych pedagogów, tancerzy i choreografów.

W swojej ofercie mamy zajęcia dla dzieci od 6 roku życia, młodzieży oraz dorosłych, a szeroki wachlarz zajęć sprawi, że na pewno znajdziecie coś dla siebie.

Doskonałe połączenie komunikacyjne, własny parking i dogodne godziny zajęć to nasze kolejne atuty!

Oprócz nauki tańca organizujemy zabawy i bale karnawałowe, andrzejkowe, pokazy taneczne i inne imprezy okolicznościowe.

Nie prowadzimy kursów tańca, w zamian oferujemy długoletnią edukację taneczną, bo tylko dzięki niej można poczuć prawdziwą radość z tańca. Zawsze można do nas dołączyć!

Jesteśmy organizatorami mega warsztatów tanecznych, tematycznych kolonii dla dzieci i taneczno-sportowych obozów dla młodzieży i dorosłych.

Z naszej inicjatywy co roku odbywa się WSCHODNIA STREFA TAŃCA-ogólnopolskie zawody street dance, na które już dziś zapraszamy!

Organizujemy także ZIMOWĄ STREFĘ TAŃCA- tygodniowe warsztaty taneczne z zaproszonymi instruktorami i tancerzami z całej Polski, zawsze drugi tydzień ferii zimowych.

Nasi tancerze biorą udział w zawodach i pokazach tanecznych w Polsce.

 

 

 


 

AKADEMIA TAŃCA OFERUJE:-zajęcia stacjonarne na różnych poziomach zaawansowania dla dzieci, młodzieży i dorosłych- HIP HOP DANCE, POPPING, LOCKING, HOUSE, BBOYING, DANCEHALL/RAGGA JAM-imprezy taneczne dla naszych dzieci- andrzejki, bale karnawałowe-coroczne pokazy taneczne w wykonaniu wszystkich grup-profesjonalizm i doświadczoną kadrę pedagogiczną-obozy taneczne dla dzieci, młodzieży i dorosłych-zajęcia indywidualne i grupowe ORGANIZUJEMY:ZIMOWA STREFA TAŃCA- warsztaty taneczne z zaproszonymi instruktorami i tancerzami z całej PolskiWSCHODNIA STREFA TAŃCA- ogólnopolskie zawody street dance przy współpracy z Warsztatami Kultury w LublinieJAMIOŁA- swiąteczny jam taneczny połączony ze zbiórką darów dla dzieci z lubelskich domów dzieckaFIRST STEP CONTEST- zawody taneczne dla naszych początkujących tancerzy OFERTA DLA FIRM I INSTYTUCJI:-zajęcia animacyjno-taneczne- prowadzenie imprez dla dzieci-możliwość prowadzenia zajęć z naszymi instruktorami w Państwa placówce-pokazy taneczne na imprezach firmowych, balach, weselach-możliwość stworzenia choreografii wg Państwa pomysłu

AKADEMIA TAŃCA OFERUJE:

-zajęcia stacjonarne na różnych poziomach zaawansowania dla dzieci, młodzieży i dorosłych- HIP HOP DANCE, POPPING, LOCKING, HOUSE, BBOYING, DANCEHALL/RAGGA JAM

-imprezy taneczne dla naszych dzieci- andrzejki, bale karnawałowe-coroczne pokazy taneczne w wykonaniu wszystkich grup

-profesjonalizm i doświadczoną kadrę pedagogiczną-obozy taneczne dla dzieci, młodzieży i dorosłych-zajęcia indywidualne i grupowe 

ORGANIZUJEMY:

ZIMOWA STREFA TAŃCA- warsztaty taneczne z zaproszonymi instruktorami i tancerzami z całej Polski

WSCHODNIA STREFA TAŃCA- ogólnopolskie zawody street dance przy współpracy z Warsztatami Kultury w Lublinie

JAMIOŁA- swiąteczny jam taneczny połączony ze zbiórką darów dla dzieci z lubelskich domów dziecka

FIRST STEP CONTEST- zawody taneczne dla naszych początkujących tancerzy 

OFERTA DLA FIRM I INSTYTUCJI:

-zajęcia animacyjno-taneczne

-prowadzenie imprez dla dzieci

-możliwość prowadzenia zajęć z naszymi instruktorami w Państwa placówce

-pokazy taneczne na imprezach firmowych, balach, weselach

-możliwość stworzenia choreografii wg Państwa pomysłu

 

Grafik

Cennik

Prowadzący

Profil

Grafik Wydarzeń

Zapisy

Masz pytanie?

akademia tańca lublin
604 273 783
akademiatanca-lublin@o2.pl, Paśnikowskiego 6, Lublin, Polska