akademia tańca bailadance

660897695, Nowy Sącz, Polska

Oferta

Kursy tańca towarzyskiego, lekcje indywidualne, przygotowania par do ślubu - pierwszy taniec, taniec nowoczesny, ZUMBA fitness, ZumbAtomic.  

Propagowanie poprzez taniec: kultury bycia, poszanowania drugiej osoby, oraz umiejętności coraz lepszego wykorzystania umiejętności tanecznych w różnych sytuacjach poprzez różnego rodzaju kursy, szkolenia, warsztaty, wprawki - dopasowane czasowo do możliwości uczestników.


Dzieci uwielbiają wygłupiać się i świetnie bawić do muzyki w gronie swoich rówieśników. Więc dlaczego nie wykorzystać tej cechy do ich przygody z aktywnością fizyczną? Zapraszamy na zajęcia ZUMBATOMIC

ZUMBA, to połączenie prostych kroków tanecznych, świetnych kombinacji ruchów: merengue, salsa, cumbia, reggaeton, flamenco, samba, taniec brzucha, cha-cha-cha, rumba, twist i wiele innych, które wraz z energetyczną muzyką porywają do zabawy.

Kursy Tańca Towarzyskiego skierowane są do wszystkich, zarówno par jak i singli! Każdy czas jest dobry na to, aby rozpocząć naukę. Ani wiek, a tym bardziej predyspozycje fizyczne nie grają roli.

Celem Kursu Tańca Weselnego jest nauka tzw. tańców użytkowych, które pozwolą Państwu bawić się do białego rana. Skupiamy się na technice tańca, nauce kroków i wykorzystaniu ich w praktyce.


Grafik

Cennik

Prowadzący

Profil

Grafik Wydarzeń

Zapisy

Masz pytanie?

akademia tańca bailadance
660897695
akademia@bailadance.pl, Nowy Sącz Axentowicza 45, Nowy Sącz, Polska