akademia tańca

513 254 234, Kraków, Polska

Oferta

Spełniamy marzenia...

Zawsze marzyliśmy o tym, aby naszą pasję dzielić wraz z innymi ludźmi, jesteśmy bowiem przekonani, że taniec to najwspanialsza forma spędzania wolnego czasu, która nie tylko pogłębia więzi międzyludzkie, ale także daje radość życia, rozwija wiarę w siebie i wzmaga zdrowie fizyczne.

Naszą misją stała się popularyzacja tańca towarzyskiego przeprowadzona w taki sposób, aby odkryć przed innymi jego piękno i dobroczynny wpływ na ludzką duszę.

Po kilkunastu latach uczestniczenia w życiu tanecznym kraju i całego świata zdecydowaliśmy się zrealizować nasze największe marzenie. Postanowiliśmy stworzyć w Krakowie ośrodek, który będzie w stu procentach spełniał oczekiwania osób kochających taniec. Zadbaliśmy nie tylko o doskonałą lokalizację (ścisłe centrum Krakowa), ale także o fantastyczny nastrój.

Nasza piękna, przestronna sala taneczna, z profesjonalnie przygotowanym parkietem i lustrami na dwóch ścianach mieści się na V piętrze centrum handlowego i posiada wspaniały widok na całe miasto. Estetyczne wnętrze zachęca do spędzenia czasu pełnego muzyki, ruchu i kontaktów towarzyskich. Doskonale przygotowani instruktorzy (także z wykształceniem pedagogicznym) są gwarancją efektywności i atrakcyjności zajęć.


Grafik

Cennik

Prowadzący

Profil

Grafik Wydarzeń

Zapisy

Masz pytanie?

akademia tańca
513 254 234
info@taniec.fm, Pasaż Wenecki ul. Długa 17, Kraków, Polska