akademia ruchu

071 793 29 38, Wrocław, Polska

Oferta

Akademia Ruchu to więcej niż szkoła tańca. To przestrzeń dla tych, którym znudził się taniec przed lustrem w domu i aerobik przed telewizorem, szkoła, która uzależnia od ruchu, miejsce stworzone z miłości do tańca i z myślą o ludziach, których łączy wspólna pasja. Jest alternatywą dla nudnej oferty fitness clubu i siłowni!

Tutaj odrywasz się od codzienności, przychodzisz wypocić stres, wykorzystać rozpierającą Cię energię i naładować baterie po wyczerpującym dniu. Tutaj spotykasz ludzi, z którymi dzielisz zainteresowania, z którymi w ciepłej atmosferze pijesz aromatyczną kawę, relaksując się na wygodnych kanapach, a ze ścian spoglądają roztańczone "grubaski" z plakatów Botero. Przez przeszklone drzwi sal przyjrzysz się trwającym ćwiczeniom, co ułatwi wybór niezdecydowanym i ośmieli wahających się.


Prowadzimy zajecia z tańca nowoczesnego (hip hop, house, locking, dancehall), tańca towarzyskiego, tanga argentyńskiego, tańca brzucha, baletu, demiklasyki, jazzu, tańca współczesnego, salsy, latino.

Dodatkowo zapraszamy na zajęcia rozciagające i wzmacniajace mieśnie: joga, pilates fatburning.

Grafik

Cennik

Prowadzący

Profil

Grafik Wydarzeń

Zapisy

Masz pytanie?

akademia ruchu
071 793 29 38
info@akademiaruchu.com.pl, ul. Ruska 47 - 48A, Wrocław, Polska