akademia lotu

535787195, Limanowa, Polska

Oferta

Lubisz  tańczyć ? Chcesz zwrócić swoją uwagę tańcząc na parkiecie? – Szkoła Akademia Lotu jest stworzona właśnie dla Ciebie ! Stawiamy na jakość nie ilość!. Nasi instruktorzy zapewniają, aby na zajeciach nie zabrakło energi zabawy, oraz przyjemnej atmosfery ! Każdy z uczestników ma mozliwość wybrać odpowiedni styl tańca, grupę zaawansowania, oraz grupę wiekową.                
                Posiadamy bogatą ofertę. Oprócz kursów dla grup, organizujemy kursy przygotowawcze na imprezy zbiorowe; np. komersy, półmetki, studniówki. Posiadamy również ofertę dla narzeczonych. Prowadzimy zajęcia indywidualne. Posiadamy profesjonalnie przygotowaną salą taneczną, szatnie oraz łazienkę z prysznicem. Akademia Lotu to miejsce, gdzie zapomina się o codziennych trudach i troskach. Miejsce gdzie kursanci i instruktorzy nierzadko spędzają czas również po zajęciach, dzieląc się swoją pasją do tańca.
              Zapraszamy serdecznie do naszej Szkoły. Chcemy, aby Szkoła Tańca była dla Was nie tylko miejscem nauki, ale dzięki atmosferze tworzonej przez Was samych, także sposobem na życie.
  


Grafik

Cennik

Prowadzący

Profil

Grafik Wydarzeń

Zapisy