adeem centrum tańca dariusz migacz

602270614, Nowy Sącz, Polska

Oferta

W roku 1984 powstał Klub Tańca Towarzyskiego „AXIS”, którego byłem jednym z założycieli. Razem z moją partnerką startowałem wtedy na turniejach tanecznych. Obecnie trenuję pary z tego klubu.
W roku 2000 wraz z żoną Anitą założyłem Centrum Tańca ADeeM z prozaicznej przyczyny-

"ROBIĆ TO CO SIĘ KOCHA”,

a my żyliśmy tańcem. Cieszyliśmy się z sukcesów moich podopiecznych, a właściwie naszych, bo Anita dbała o ich doskonałą kondycję fizyczną.

    Naszym celem i zamierzeniem jest osiągnąć doskonałość tancerzy i tancerek tańca towarzyskiego oraz tańca nowoczesnego; podnoszenie sprawności fizycznej dzieci, młodzieży i dorosłych poprzez naukę tańca, dostarczenie niezapomnianych wrażeń czerpanych z bycia artystą, tancerzem, obcującym z doskonałą muzyką i przebywającym w gronie ludzi robiących coś wielkiego dla siebie i innych.

Dariusz Migacz

Chciałbyś zostać profesjonalnym tancerzem lub tancerką i brać udział w Turniejach Tańca Towarzyskiego?

   A może interesuje Cię taniec nowoczesny? Chcesz poczuć się jak gwiazdy z teledysków  i marzysz o występach w formacji tańca nowoczesnego?  

Dobrze trafiłeś!

   Centrum Tańca ADeeM daje Ci tę możliwość! Pomagamy osiągnąć doskonałość tancerzy i tancerek tańca towarzyskiego i nowoczesnego. Wyszkoliliśmy wiele par klasy "E", "D" , "C", "B"  oraz mistrzowskiej klasy "A".

  Dodatkowo prowadzimy zajęcia dla dzieci, młodzieży i dorosłych chcących uczyć się tańca towarzyskiego i nowoczesnego.

 


Taniec nowoczesny zwany inaczej tańcem teledyskowym to obecnie najpopularniejszy styl taneczny. Stanowi połączenie takich stylów jak Hip-Hop, Jazz, Funky, Disco i wielu innych. Oferujemy grupy początkujące dla dzieci i młodzieży w wieku od 7 do 19 lat oraz możliwość zapisu do zaawansowanej Formacji Tańca. Podstawą tych zajęć jest taniec synchroniczny, w ramach którego poznasz podstawowe kroki, zasady ruchu, a czasem skomplikowane choreografie. Dla najlepszych proponujemy rywalizację sportową na licencjonowanych turniejach tańca nowoczesnego w kategoriach solo, duety, mini formacje i formacje w disco i hip hop, w kategoriach wiekowych do 11 lat, od 12-15 lat i powyżej 15 lat.

Nasze zajęcia taneczne to nie szkółka to prawdziwa szkoła tańca! Zobacz jak szybko Twoje dziecko robi postępy. Zajęcia przeznaczone są dla dzieci w wieku 4-6 lat. To mieszanka ćwiczeń ogólnorozwojowych i rytmicznych. Krok po kroku wprowadzamy Twoje dziecko w świat muzyki i tańca, przemycając podstawowe kroki walca angielskiego, cha-cha, samby, rock and roll`a, poleczki, jive`a.

Dzięki nauce tańca Twoje dziecko może wiele zyskać, odkryć swoje zdolności, zamiłowanie i nabrać pewności siebie. Pracujemy nad koordynacją ruchową oraz poprawiamy koncentrację. Taniec to bezustanna zabawa, która rozwija, a jednocześnie relaksuje.

Zapraszamy do nauki choreografii pierwszego tańca oraz kursu dla narzeczonych.

Grafik

Cennik

Prowadzący

Profil

Grafik Wydarzeń

Zapisy

Masz pytanie?

adeem centrum tańca dariusz migacz
602270614
taniecpres