3s-taneczne pasje s.c. w. szczęsna, m. szewczak, r

533388599, Piaseczno, Polska

Oferta

Firma „3S Taneczne Pasje” powstała w maju 2011 roku z pasji do tańca, z podziwu dla pracy tancerzy i emocji, które towarzyszą na turniejach. Rola stroju do tańca, akcesoriów i rekwizytów, które tańczą razem z tancerzem, stanowią część obrazu scenicznego, dlatego muszą być starannie dobrane. Odwiecznym problemem tancerzy, spędzających po wiele godzin na parkiecie jest trudność w zdobyciu ładnego i wygodnego stroju treningowego. Chcemy to zmienić, dlatego dążymy do tego, aby mieć duży wybór wygodnych i ciekawych stroi treningowych, zarówno dla dzieci jak i dla dorosłych. Nasze stroje i projekty stroi tanecznych, zostały już wypróbowane i docenione przez najlepszych polskich tancerzy.

Mamy nadzieję, że zakupy w naszym sklepie spełnią Państwa oczekiwania i chętnie będą Państwo korzystać z naszej propozycji.


Sklep taneczny www.tanecznepasje.pl, to punkt, w którym każdy tancerz znajdzie wszystko to, czego potrzebuje. Piękne tkaniny z USA, kosmetyki turniejowe, akcesoria i dodatki do strojów, ozdoby do włosów, obuwie oraz stroje treningowe dla dzieci i dorosłych a także komis strojów tanecznych, czołowych polskich tancerzy.

Dodatkowo bezpłatnie: doradztwo lub zaprojektowanie stroju do tańca oraz wskazówki dotyczące make up.

Grafik

Cennik

Prowadzący

Profil

Grafik Wydarzeń

Zapisy

Masz pytanie?

3s-taneczne pasje s.c. w. szczęsna, m. szewczak, r
533388599
wasi